BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Plafond 14145297
nr 1414 5297
Plafond
Råglas, diameter: 57 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:15:56
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr